بورس

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۲۰۱۹۲ واحدی معادل ۱.۴۶ درصدی به یک میلیون و ۴۰۷ هزار و ۱۲۷ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد ۱۶۹ واحدی به ۲۰ هزار و ۱۸۷ واحد رسید.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، امروز تالار شیشه‌ای در معاملات سومین روز کاری هفته (دوشنبه ۱ آذر ماه ماه ۱۴۰۰)، شاهد روند صعودی شاخص‌های منتخب بود. به گونه‌ای که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، با افزایش ۵۰۰۷ واحدی معادل ۱.۴۶ درصد به رقم ۳۴۸ هزار و ۹۵۸ واحد رسید.

شاخص کل هم وزن نیز، با رشد ۳۶۱۲ واحدی، عدد ۳۸۶ هزار و ۹۳۸ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص قیمت (هم وزن) نیز با افزایش ۲۲۷۵ واحدی به رقم ۲۴۳ هزار و ۷۲۰ واحد رسید.

همچنین شاخص سهام آزاد شناور، ۲۳۴۷۵ واحد افزایش را رقم زد و به سطح یک میلیون و ۷۹۷ هزار واحد رسید. همچنین شاخص بازار اول با ۱۵۷۲۴ واحد افزایش به رقم یک میلیون و ۶۳ هزار واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز، با ۳۷۷۴۶ واحد افزایش همراه بود و عدد دو میلیون و ۷۳۲ هزار واحد را به نمایش گذاشت.

با پایان فعالیت بازار سرمایه در سومین روز کاری بورس در هفته جاری، معامله‌گران بورس ۶ میلیارد و ۱۴۳ میلیون برگه بهادار و سهام را در قالب ۵۳۲ هزار و ۳۰۲ نوبت معامله و به ارزش ۴۴ هزار و ۶۸۵ میلیارد ریال داد و ستد کردند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =