29 دی 1397 - 11:50

توسعه خطوط مترو و بازسازی بافت فرسوده کلان شهر مشهد با حمایت بانک

شهردار کلانشهر مشهد با اشاره به نقش بانک شهر در توسعه و آبادانی شهرهای کشور،گفت: توسعه خطوط حمل و نقل ریلی درون شهری مشهد و بازسازی بافت فرسوده این کلان شهر با حمایت بانک شهر شتاب خواهد گرفت.
کد خبر : ۹۶۰۵۸
بانک شهر

به گزارش ایبِنا و به نقل از  مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر،محمدرضا کلایی با بیان اینکه این بانک، جزئی از خانواده بزرگ مدیریت شهری در کشور است، اظهار کرد: یکی از خدمات ارزنده بانک شهر طی سالهای گذشته در کلان شهرها و به خصوص شهر مشهد ، توسعه زیرساخت های شهری در حوزه های حمل و نقل بوده است.


وی در همین رابطه تصریح کرد: مدیران بانک شهر توانسته اند ضمن حفاظت از سرمایه مردم در بانک خود، زمینه را برای استفاده هرچه بهتر از این سرمایه در راه آبادانی شهرها فراهم سازند.


کلایی با ابراز خرسندی از عملکرد بانک شهر در مشهد تصریح کرد: وجود کارنامه ای سرشار از خدمات ارزنده بانک شهر به شهر مشهد در پروژه های مختلف ستودنی است و در این زمینه انتظار داریم سایر دستگاه های اجرایی همچون بانک شهر با تلاش و برنامه ریزی ،زمینه توسعه و رونق اقتصادی شهر مشهد را به وجود بیاورند.


شهردار مشهد تصریح کرد: رویکرد بانک شهر همواره کمک به رونق اقتصادی و توسعه زیرساخت های کلانشهرها به خصوص در حوزه حمل و نقل عمومی بوده است و امیدواریم با همکاری مسئولان شهر مشهد، زمینه تحقق این امر مهم بیش از پیش در کلانشهر مشهد فراهم شود.


کلایی در ادامه افزود: در سال های اخیر بانک شهر سرمایه گذاری بسیار زیادی بر موضوع تکریم ارباب رجوع و عرضه خدمات باکیفیت انجام داده است که شایسته قدردانی است.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر