بازدید چهره های سرشناس از غرفه بانک توسعه تعاون در نمایشگاه نوآوری و فناوری  (اینوتکس)

دردهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری پارک فناوری پردیس، رییس قوه قضاییه، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و معاون رئیس‌جمهور ازغرفه بانک توسعه تعاون بازدید کردند.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، در دهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری پارک فناوری پردیس، حجت الاسلام و المسلمین رییسی رییس قوه قضاییه، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و علی‌اکبر صالحی معاون رئیس‌جمهور از غرفه بانک توسعه تعاون بازدید کردند.

گفتنی است در این بازدید ها شهرام بخشا رییس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون و سیدعلی میرفخرایی معاونت فرهنگی این اداره کل، توضیحاتی در خصوص اهداف، راهبردها و اقدامات توسعه ای بانک ارائه دادند.

رییس قوه قضاییه در این بازدید ضمن تلاش از تدابیر و اقدامات توسعه ای بانک، پیام قدردانی خود را به خاطر خدمات و تلاش های ارزنده، به عموم همکاران بانک ابلاغ نمود. شایان‌ ذکر است غرفه بانک توسعه تعاون به‌ عنوان یکی از حامیان اصلی دهمین نمایشگاه نوآوری، طی روزهای ۲۸ الی ۳۱ اردیبهشت در محل پارک فناوری پردیس دایر بود و در مراسم اختتامیه نیز پس از انجام قرعه‌کشی جایزه ویژه بانک توسعه تعاون به برگزیدگان رقابت استارتاپی رویداد اینوتکس شامل تسهیلات ۳ میلیارد ریالی اختصاص یافت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =