• ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
  • خبرنگار: maghamifar
  • کد خبر: 125487
اقتصاد نوین

اطلاعات و صورت‌های مالی تلفیقی (حسابرسی شده) ۱۲ ماهه منتهی به پایان سال گذشته بانک اقتصاد نوین در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)، منتشر شد.

به گزارش ایبِنا، بررسی اطلاعات و صورت‌های مالی تلفیقی دوازده ماهه منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ (حسابرسی شده) بانک اقتصاد نوین نشان می دهد در بخش صورت سود و زیان جامع - تلفیقی این بانک، سود خالص حسابرسی شده در دوره منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ با رشد ۱,۹۴۷.۹۷ درصدی نسبت به رقم حسابرسی شده در زمان تجدید ارائه شده پایان سال ۹۸، به رقم ۲۱,۴۸۵,۷۵۰ میلیون ریال رسیده است.

همچنین در بخش دارایی های بانک اقتصاد نوین، مشاهده می شود که دارایی های ثابت مشهود این بانک در دوره منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ (حسابرسی شده) ۳۱,۵۰۷,۹۵۶ میلیون ریال تعیین شده که نسبت به میزان تجدید ارائه شده در تاریخ ۱۳۹۸.۰۱.۰۱، بیش از ۱۸۹ درصد رشد داشته است.

در بخش دیگری از دارایی های بانک اقتصاد نوین، موجودی نقد این بانک است که در دوره منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ (حسابرسی شده) به رقم ۶۸,۶۵۵,۷۷۵ میلیون ریال رسیده است. در مجموع، جمع دارایی‌های بانک اقتصادنوین در دوره منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ به رقم ۱,۴۷۸,۴۱۶,۵۵۴ میلیون ریال رسیده که نسبت به زمان تجدید ارائه شده ۱۳۹۸.۰۱.۰۱، بیش از ۲۱۴ درصد بیشتر شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =