بازارگاه

نشست بررسی راهکارهای بهبود خدمات سامانه بازارگاه و تبادل نظر درباره ارتقای عملکرد این سامانه، با حضور نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی و سازمان بازرسی کل کشور در بانک کشاورزی برگزار شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، در این جلسه که با حضور غلامعباس ترکی معاونت نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور، مرتضی رضایی معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی، امید گیلانپور معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی، کریم احمدی صومعه رئیس مرکز اطلاعات و ارتباطات وزارت جهاد کشاورزی ، مدیران و کارشناسان بانک کشاورزی و شرکت گسترش فناوری های نوین در بانک کشاورزی برگزار شد، روح اله خدارحمی مدیرعامل  بانک اظهار داشت: تلاش برای ایجاد سامانه بازارگاه با هدف ساماندهی وضعیت تامین و توزیع نهاده های دامی از سه سال پیش توسط بانک کشاورزی با همیاری دستگاه های مرتبط آغاز شد و امروز تعداد کثیری از فعالان بخش کشاورزی در آن مشغول فعالیت هستند.

وی افزود: سامانه بازارگاه در نوع خود، کاری جدید و دستاورد بزرگی است که علاوه بر جنبه مدیریتی و تنظیمات، مستقیما یک سامانه بزرگ تجارت الکترونیک برخط است که با کمترین مشکل، با قابلیت شفاف سازی و پایش تمام مراحل کار در حال خدمت رسانی است و مرتبا به روز رسانی و ارتقا داده می شود.

این گزارش می افزاید: در این نشست ، نحوه عملکرد سامانه بازارگاه، امنیت این سامانه، امکانات سامانه، تعداد کاربران فعلی ، حجم معاملات و ... تشریح و درباره راهکارهای بهبود و توسعه خدمات ، تبادل نظر شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =