• ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰
  • کد خبر: 128084
بیت

با چالش بین شهردار نیویورک و شهردار میامی، ایالات متحده به میدان رقابت نوآوری رمزارز تبدیل شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از راشاتودی، اریک آدامز، شهردار منتخب نیویورک، اعلام کرد که قصد دارد سه چک اولیه حقوق خود را به بیت ‌کوین بگیرد و گفت که شهرش را به مرکز صنعت ارزهای رمزنگاری شده تبدیل خواهد کرد. آدامز در توییتر نوشت: در نیویورک است که بزرگ می‌شویم، بنابراین وقتی شهردار شدم، اولین دریافت حقوقم معادل سه چک را به بیت‌کوین می‌گیرم. نیویورک مرکز صنعت رمزارزها و دیگر صنایع نوآور و در حال رشد سریع خواهد بود، فقط صبر کنید!

این توییت که دو ماه قبل از روی کار آمدن این شهردار منتخب منتشر شد، پاسخی بود به فرانسیس سوارز، شهردار میامی، که پیامی مشابه در ۲ نوامبر منتشر کرد و گفت که چک حقوق بعدی او ۱۰۰ درصد به بیت‌کوین خواهد بود. سوارز که اوایل این هفته مجدداً در انتخابات پیروز شد، قهرمان ارزهای رمزنگاری شده بوده است. این دموکرات متولد میامی قبلاً هدف خود را تبدیل این شهر به قطب نوآوری ارزهای رمزنگاری شده قرار داده بود.

با این حال، این اولین باری نیست که آدامز چالشی را مطرح می‌کند و چشم انداز رقابت ارز رمزنگاری شده بین نیویورک و میامی را افزایش می‌دهد. مدت کوتاهی پس از کسب نامزدی دموکرات‌ها برای پست شهردار، او ادعا کرد که شهرش به مرکز بیت‌کوین و مرکز همه فناوری‌ها تبدیل خواهد شد. یکی از قابل توجه‌ترین پیشرفت‌ها در رابطه با پذیرش رمزارز در میامی، میامی کوین است که اولین مورد در نوع خود بود که از طریق سیتی کوینز راه‌اندازی شد. طی ۱۰ روز، بیش از ۱ میلیون دلار از ۳۰ درصد درآمد ماینرها را به دست آورد. طبق گزارش ها، تا ماه سپتامبر، این برنامه ۷.۱ میلیون دلار برای میامی درآمد داشته است. انتظار می‌رود تلاش‌ها برای تاسیس مرکز ارزهای دیجیتال در خارج از نیویورک مورد بررسی دقیق لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک قرار گیرد. او نامزدی خود را برای فرمانداری نیویورک اعلام کرده و سرکوب شرکت‌های ارزهای رمزنگاری شده ثبت نشده را آغاز کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =