دلار یورو

در ساعت ۱۱:۰۰ امروز میانگین موزون قیمت فروش هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۵۶۹۱ تومان تعیین شده است.

به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ بررسی تغییرات بهای دلار و یورو در معاملات اولین روز هفته نشان از نوسان محدود نرخ خرید و فروش اسکناس آمریکایی در صرافی های مجاز دارد.

بهای دلار و یورو در صرافی های مجاز

به گونه‌ای که جدیدترین نرخ های اعلام شده در ساعت ۱۱:۰۰ امروز (شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱) نشان می دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) قیمت خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز از مردم ۲۵۴۳۶ تومان و میانگین موزون قیمت فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۵۶۹۱ تومان تعیین شده است.

همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو  از مردم ۲۸۳۵۷ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز به رقم ۲۸۶۴۲ تومان رسیده است.

جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیما

بر اساس این گزارش، در ساعت ۱۱:۰۰ امروز،  نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۴۸۸۳ تومان تعیین شده و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۵۱۰۹ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۶۲۳۳ تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۴۷۲ تومان تعیین شده است.

همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات اولین روز کاری هفته، به رقم ۶۷۷۵ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۶۸۳۷ تومان رسیده است.

نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی چقدر شد؟

جدیدترین نرخ های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می دهد در ساعت ۱۱:۰۰ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۵۵۰۴ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز به رقم ۲۵۷۵۹ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۸۴۹۷ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز ۲۸۷۸۲ تومان تعیین شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =