18 ارديبهشت 1401 - 12:07

حضور فعال پست بانک ایران در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲

پست بانک ایران به عنوان یکی از حامیان اصلی یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری ۲۰۲۲ که طی روزهای ۲۰ الی ۲۳ اردیبهشت در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود با برپایی غرفه، حضوری فعال خواهد داشت.
کد خبر : ۱۳۲۴۴۰
پست بانک

به گزارش ایبِنا به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، غرفه بانک در یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری  با حضور کارشناسان و متخصصین بانکی پاسخگوی سوالات در زمینه تسهیلات، امور اعتباری، ارزی و بانکی است.
پست بانک ایران نیز به عنوان تنها بانک تخصصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور از استارتاپ‌های موفق این نمایشگاه حمایت مالی می‌کند تا همگام با شعار تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین در سال ۱۴۰۱، نقشی پررنگ در ایجاد اشتغال کشور ایفا کند.

بهزاد شیری مدیر عامل بانک به عنوان یکی از سخنرانان مراسم افتتاحیه این رویداد انتخاب شده و همچنین در پنل گفت‌وگوی بانک ها و چینش اقتصاد دیجیتال کشور حضور خواهد داشت.
همچنین در حاشیه این نمایشگاه با حضور مدیرعامل بانک، از باجه بانکی پارک فناوری پردیس، توکن ققنوس و کتاب سند راهبردی پست بانک ایران رونمایی و نشست خبری با حضور مدیران ارشد شرکت دی جی پی و پست بانک ایران برگزار می‌شود.

اینوتکس در حالی یازدهمین دوره خود را تجربه می‌کند که اکنون تبدیل به بزرگترین رویداد نوآوری و فناوری در کشور شده است و میزبان ۴۰۰ مشارکت کننده از زیست بوم نوآوری و فناوری کشور اعم از استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش بنیان، شتابدهنده‌ها، مراکز رشد فناوری، پارک‌های علم و فناوری و برگزیدگان رویدادهای کارآفرینی است که به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود به بیش از ۲۰ هزار نفر بازدید کننده حضوری و آنلاین می‌پردازد.

همچنین توانمندسازی کارآفرینان از طریق ارائه موفقیت‌ها، تامین منابع مالی، مسیر مناسب جهت ورود به بازار و نیز برقراری ارتباط میان اجزای مختلف زیست‌بوم نوآوری و فناوری از جمله اهداف برگزاری این رویداد است. 

بر اساس این گزارش، از دیماه سال گذشته تا پایان فروردین ماه سال ۱۴۰۱، پست بانک ایران با حضور در شهرهای، شیراز، کرمانشاه، قم، سمنان، زنجان، ارومیه و تهران از بخش رقابتی اینوتکس پیچ با پرداخت تسهیلات پنج میلیارد ریالی به برگزیدگان حمایت مالی کرده بود.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر
اینفوگرافیک
بیشتر