• ۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴
  • کد خبر: 127853
بورس

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد ۳۳۶ واحدی مواجه شد.

به گزارش ایبِنا، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از ۵ میلیارد و ۱۵۷ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۳ هزار و ۸۱۲ میلیارد تومان در بیش از ۴۶۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۳۳۶ واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۶۹ واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های پتروشیمی پردیس، پتروشیمی نوری و فولاد مبارکه اصفهان شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی فناوران، پتروشیمی خارک و بانک پارسیان با افت خود مانع رشد بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۲۹۹میلیون ورقه به‌ارزش ۳هزار و ۲۹۹میلیارد تومان در ۲۵۵هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۹هزار و ۶۷۱واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی صنعتی مینو، تولید نیروی برق دماوند و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی شد و در مقابل شرکت‌های پلیمر آریا ساسول، فرابورس ایران و فولاد هرمزگان جنوب امروز بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =