تسهیلات کرونا

در بانک قرض‌الحسنه رسالت پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار مبتلا به کرونا به‌صورت خودکار انجام می‌شود و نیازی به مراجعه به بانک نیست.

به گزارش ایبِنا، بانک قرض الحسنه رسالت اعلام کرد: پیرو اظهارات وزیر امور اقتصادی و دارایی در رابطه با جبران هزینه‌های درمان و دوری از کسب‌وکار برای سرپرستان خانوارهایی که به‌علت کرونا بستری می‌شوند، از طریق پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی توسط بانک‌های قرض‌الحسنه، بانک قرض الحسنه رسالت برای آگاهی بیشتر افرادی که این تسهیلات به آن‌ها تعلق می‌گیرد اطلاعیه‌ای به این شرح صادر کرده است:

تلاش می‌شود همان‌طور که مورد تأکید وزیر امور اقتصادی و دارایی بوده، در کمترین زمان ممکن تسهیلات به واجدین شرایط پرداخت شود.

این وام به آن دسته از سرپرستان خانوار پرداخت می‌شود که به علت ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده و فاقد کسب‌وکار هستند. مبلغ این وام ۱۰ میلیون تومانو  دوره بازپرداخت تسهیلات نیز ۳۶ ماه در نظر گرفته شده است. برای ضمانت وام نیز علاوه بر اعتبارسنجی، بر اساس ضوابط و مقررات ناظر بر شبکه بانکی عمل خواهد شد.

لازم است هموطنان گرامی توجه داشته باشند که اطلاع‌رسانی درباره پرداخت این تسهیلات از سوی بانک انجام می‌شود و تا اطلاع ثانوی هیچ نیازی به مراجعه حضوری نیست.

بر اساس این گزارش، مراحلی که باید طی شود تا این تسهیلات به واجدین شرایط پرداخت شود، به این ترتیب است:

۱- ارسال مشخصات افراد از سوی وزارت بهداشت به وزارت امور اقتصادی و دارایی به بانک
۲-تطبیق اطلاعات معرفی‌شدگان با اطلاعات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
۳- ارسال مشخصات واجدین شرایط به بانک‌های عامل
۴- اطلاع‌رسانی به معروفی‌شدگان از طریق پیامک و تماس تلفنی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =